Ogłoszenia parafialne : 17-03-2019

Jako uczniowie Chrystusa jesteśmy podobni do Abrahama jesteśmy ludźmi obietnicy. Trzeba tylko, abyśmy jak Abraham wyruszyli w drogę. Jeśli zaufamy Bogu i podążymy drogą, na którą On nas zaprasza, doświadczymy przemiany. W piątek Droga krzyżowa:

Prusinowo – 16.15 Msza św. po Mszy św. Droga krzyżowa,

Lędyczek – 18.00 Msza św., po Mszy św. Droga krzyżowa

W niedzielę nabożeństwo Gorzkich żali o godz. 16.00, ofiary zbierane podczas obu nabożeństw przeznaczone są na kwiaty do Bożego grobu.

We wtorek uroczystość św. Józefa – tego dni Msza św. zostanie odprawiona o godz. 14.30.

W środę kancelaria parafialna nie będzie czynna.

23 marca młodzież przygotowująca się do bierzmowania udaje się na czuwanie wielkopostne do Szczecinka. Zapisy u mnie – koszt 15 zł.

Dzisiaj zbieramy ofiary do puszek na dzieła misyjne kościoła.

Kronika życia parafialnego:

Przygotowaliśmy posadzki do wylania ostatniej warstwy – stropy zostały docieplone, zamontowano wszystkie parapety. Wyburzono ścianę pod małą łazienkę obok salki. Trwa remont kuchni oraz kancelarii. Dziękuję Wszystkim Panom, którzy okazali wielkie serce.

Zostały uporządkowane deski.

Zapraszam na stronę parafii: www.ledyczek.pl – wszystkie informacje dotyczące naszej parafii. Zachęcam do nabywania nowego numeru Gościa niedzielnego a w nim m.in.: o nowoczesnej jałmużnie, po czym poznać prawdziwego mężczyznę?

W przedsionku kościoła wisi karta z danymi parafii, telefon, numer konta itd. Możemy skorzystać z odpisu podatkowego „na cele kultu religijnego”, nam pomoże to prowadzić dalszy remont, serdecznie zachęcam. W najbliższą sobotę w celu posprzątania naszej świątyni proszę Panie: Fijewska Justyna, Stepancewicz Teresa, Kulka Roman, Tomas Teresa.

ks. Sebastian Kowal – proboszcz

Napisz do nas

KOntakt

Parafia pw. Św. Piotra i Pawła Apostołów

ul. Słowackiego 1, 64-965 Lędyczek

tel. 736 043 259

NIP 7671626167

Numer konta parafialnego:

Parafia św. Piotra i Pawła Ap. w Lędyczku

SBL w Złotowie o. Okonek

28 8941 1016 0055 5236 2000 0010

„ofiara na cele kultu religijnego”