Ogłoszenia parafialne : 15-09-2019

Wszyscy w równym stopniu potrzebujemy miłosierdzia. Jeśli dane jest nam dostrzec słabości naszych bliźnich, to tylko po to, byśmy jak Abraham orędowali za nimi u Boga. Z nadzieją, że ktoś inny, widząc nasze zło, pomodli się i za nas.

Kronika prac parafialnych: trwają prace na budynku plebani: ocieplenie, wymiana rynien i montaż parapetów.

 Pragnę podziękować wszystkim zaangażowanym we wszelkie prace w naszej świątyni i wszelką okazaną pomoc. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie naszych świątyń do Mszy św. niedzielnych.

Zapraszam na stronę parafii: www.ledyczek.pl – wszystkie informacje dotyczące naszej parafii. Kancelaria parafialna w czynna w środę, czwartek i piątek po Mszy św. do godz. 19.00.

Msze św. w dni powszednie o godz. 18.00 w sobotę o godz. 8.00.

Za tydzień zbiórka do puszek na kształcenie w diecezji i na KUL.

Zachęcam do nabywania nowego numeru Gościa niedzielnego.

Kandydaci do bierzmowania mogą odbierać swoje deklaracje chęci przygotowania się do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. Deklaracje składamy w kancelarii parafialnej lub po Mszy św. do 29 września włącznie.

            28 września w sobotę – planuję pielgrzymkę – Śladami miłosierdzia – do Myśliborza oraz Rokitna – Sanktuariów Ziemi Lubuskiej. Koszt 100 zł. W programie miejsce miłosierdzia wybrane przez Pana Jezusa w trakcie objawień św. Faustyny Kowalskiej, Msza św. oraz przejazd meleksami po kalwarii rokitniańskiej oraz modlitwa w sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej.

            W dniach 04-06.10 – organizowane są w Ostrowcu koło Wałcza rekolekcje dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania – decyzją ks. Biskupa wszyscy kandydaci powinni w takich rekolekcjach uczestniczyć. Pełny koszt pobytu – 50 zł. Zapisy przyjmuję po Mszy św.

W przedsionku kościoła wisi karta z danymi parafii, telefon, numer konta itd. Możemy skorzystać z odpisu podatkowego „na cele kultu religijnego”, nam pomoże to prowadzić dalszy remont, serdecznie zachęcam. W najbliższą sobotę w celu posprzątania naszej świątyni zapraszam Panie: Głowacka Tekla, Franczak Maryla, Kowalska Natalia.

ks. Sebastian Kowal – proboszcz

Napisz do nas

KOntakt

Parafia pw. Św. Piotra i Pawła Apostołów

ul. Słowackiego 1, 64-965 Lędyczek

tel. 736 043 259

NIP 7671626167

Numer konta parafialnego:

Parafia św. Piotra i Pawła Ap. w Lędyczku

SBL w Złotowie o. Okonek

28 8941 1016 0055 5236 2000 0010

„ofiara na cele kultu religijnego”