Ogłoszenia parafialne : 10-11-2019

Życie jest większe od wszelkich naszych przemądrzałych spekulacji, od popularności, ideologii i misternie skonstruowanych systemów pojęć. Czasem wydaje się nam, że żyjemy, a tak naprawdę spętaliśmy życie w sieć nazw. Tymczasem to Bóg jest Bogiem żywych i tylko wracając do Niego, wracamy naprawdę do życia.

Kronika prac parafialnych: trwają prace na budynku plebani: ocieplenie, wymiana rynien i montaż parapetów. Pracę utrudnia nam trochę pogoda. Pragnę podziękować wszystkim zaangażowanym we wszelkie prace w naszej świątyni i wszelką okazaną pomoc. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie naszych świątyń do Mszy św. niedzielnych. Dziękuję p. Pawłowi i p. Arkowi za przygotowanie i montaż uchwytów do flag.

Zapraszam na stronę parafii: www.ledyczek.pl – wszystkie informacje dotyczące naszej parafii. Kancelaria parafialna nie będzie czynna w piątek. Msze św. w dni powszednie o godz. 18.00 w sobotę o godz. 8.00.

Nabożeństwo wypominkowe w dni powszednie – 20 minut przed Mszą świętą.

We wtorek zapraszam na spotkanie kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania – grupa młodsza – I rok – początek modlitwa wypominkowa o godz. 17.40. Po Mszy św. spotkanie formacyjne. W piątek zapraszam na spotkanie kandydatów przygotowujących się już drugi rok do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Początek godz. 17.40.

Zachęcam do nabywania nowego numeru Gościa niedzielnego.

Pan Jan Węglowski został członkiem zwyczajnym sesji plenarnych naszego diecezjalnego synodu. Serdeczne gratulujemy.

Karty wypominkowe można składać w kancelarii, zakrystii lub na tacę. Dziękuję za wszelkie ofiary składane przy tej okazji. Nabożeństwo wypominkowe w dni powszednie 20 minut przed Mszą św. – serdecznie zapraszam na modlitwę za naszych zmarłych.

                        W przedsionku kościoła wisi karta z danymi parafii, telefon, numer konta itd. Możemy skorzystać z odpisu podatkowego „na cele kultu religijnego”, nam pomoże to prowadzić dalszy remont, serdecznie zachęcam. W najbliższą sobotę w celu posprzątania naszej świątyni zapraszam Panie: Izabela Kowalska, Piluszczyk Magdalena, Ruśniak Grażyna, Państwo Dutkiewicz.

Do wieczności odszedł – Wiesław Rek l.60. Wieczny odpoczynek

ks. Sebastian Kowal  – proboszcz

Napisz do nas

KOntakt

Parafia pw. Św. Piotra i Pawła Apostołów

ul. Słowackiego 1, 64-965 Lędyczek

tel. 736 043 259

NIP 7671626167

Numer konta parafialnego:

Parafia św. Piotra i Pawła Ap. w Lędyczku

SBL w Złotowie o. Okonek

28 8941 1016 0055 5236 2000 0010

„ofiara na cele kultu religijnego”