Ogłoszenia parafialne : 19-01-2020

25 stycznia przypada święto nawrócenia św. Pawła Apostoła.

Dziękuję Wszystkim za okazaną pomoc przy pracach w naszym kościele i wokoło, za wszystkie ręce i serca, które były i są z nami. Za porządek i czystość w świątyniach.

Kronika praca parafialnych: trwa budowanie łazienki obok salki. Dziękuję za wszelką okazaną pomoc i wszelki ofiary składane z różnych okazji.

Dziękuję za życzliwe przyjęcie podczas wizyty duszpasterskiej i budujące rozmowy oraz ofiary, które umożliwiają nam prowadzenie dalszych prac. Została uregulowana powinność za ubezpieczenie budynków parafialnych za pierwsze półrocze.

Serdecznie dziękuję za wpłaty na konto parafialne.

Dziękuję serdecznie p. Zdzisławowi Blajchertowi za usunięcie uszkodzonych dachówek z rynny na kościele.

W najbliższy czwartek zapraszam kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania – grupa młodsza. Grupa przygotowująca się już drugi rok – w piątek. Oba spotkania po Mszy św. wieczornej.

Kancelaria parafialna w najbliższym tygodniu wchodzi w normalny tryb pracy – środa, czwartek, piątek po Mszy św. wieczornej.

W tygodniu nie będzie Mszy św. we wtorek wieczorem.

Zachęcam do nabywania nowego numeru Gościa Niedzielnego.

                        W przedsionku kościoła wisi karta z danymi parafii, telefon, numer konta itd. Możemy skorzystać z odpisu podatkowego „na cele kultu religijnego”, nam pomoże to prowadzić dalszy remont, serdecznie zachęcam. W najbliższą sobotę w celu posprzątania naszej świątyni zapraszam Panie: Marię Kamińską, Bogusławę Żygadło, panów: Rafała Jankowskiego, Dawida Górniaka.

ks. Sebastian Kowal – proboszcz

Napisz do nas

KOntakt

Parafia pw. Św. Piotra i Pawła Apostołów

ul. Słowackiego 1, 64-965 Lędyczek

tel. 736 043 259

NIP 7671626167

Numer konta parafialnego:

Parafia św. Piotra i Pawła Ap. w Lędyczku

SBL w Złotowie o. Okonek

28 8941 1016 0055 5236 2000 0010

„ofiara na cele kultu religijnego”