Ogłoszenia parafialne : 21-07-2019

Żyjemy aktywnie, czynimy wiele, ale nic nie powinno przesłaniać nam Boga. Niech jedynym powodem naszych działań będzie miłość do Boga i bliźniego! Relacjami kształtowanymi w miłości, wzajemną uwagą i troską, wreszcie dobrze wykonywaną pracą nie tylko można, ale i trzeba się modlić.

Kronika prac parafialnych: zostały zainstalowane nowe szafki elektryczne i wymieniono zabezpieczenie sieciowe w kościołach w Lędyczku i Krzywej Wsi. W najbliższym czasie zostaną zabezpieczone punkty elektryczne – zostaną zamontowane puszki ochronne, jak również zostanie wymienione oświetlenie pod chórem. Zamontowana została widoczna „wieczna lampka”. Dziękuję p. Andrzejowi za pomoc w pracach w kościele w wokół plebani. Zakupione zostały nowe naczynia liturgiczne do chrztu św., stuły w 4 kolorach oraz naczynia do przechowywania hostii.

 Pragnę podziękować wszystkim zaangażowanym we wszelkie prace w naszej świątyni i wszelką okazaną pomoc. Dziękuję za troskę o nasze kwiaty wokół kościoła. Dziękuję radzie parafialnej za owocne uczestnictwo w spotkaniu. Przygotowujemy festyn parafialny 24 sierpnia.

Zapraszam na stronę parafii: www.ledyczek.pl – wszystkie informacje dotyczące naszej parafii. Kancelaria parafialna w lipcu i w sierpniu czynna w sobotę od godziny 8.30 – 9.00 albo według ustaleń telefonicznych.

Msze św. w lipcu i sierpniu w dni powszednie o godz. 8.00. Intencje, które są już przyjęte zostaną odprawione wieczorem. W najbliższym tygodniu przypada 25 lipca – święto św. Jakuba i wspomnienie św. Krzysztofa. Poświęcenie pojazdów po Mszy św. o godz. 18.00.

Zachęcam do nabywania nowego numeru Gościa niedzielnego.

W przedsionku kościoła wisi karta z danymi parafii, telefon, numer konta itd. Możemy skorzystać z odpisu podatkowego „na cele kultu religijnego”, nam pomoże to prowadzić dalszy remont, serdecznie zachęcam. W najbliższą sobotę w celu posprzątania naszej świątyni zapraszam Panie: Kałameja Ilona, Piotrowska Elwira, Zaleska Mariola, Murawska Helena.

W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odszedł: Stefan Szymański l. 56. Wieczny odpoczynek…

ks. Sebastian Kowal – proboszcz

Napisz do nas

KOntakt

Parafia pw. Św. Piotra i Pawła Apostołów

ul. Słowackiego 1, 64-965 Lędyczek

tel. 736 043 259

NIP 7671626167

Numer konta parafialnego:

Parafia św. Piotra i Pawła Ap. w Lędyczku

SBL w Złotowie o. Okonek

28 8941 1016 0055 5236 2000 0010

„ofiara na cele kultu religijnego”